KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771247
nr 1277 1247
Sven Lignell
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Olja på duk, signerad, 27x65 cm
Sven Lignell, svensk bildkonstnär född 1927.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:06:12
150 kr
200 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr